VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners
 
Privātmāju apsardze

Mājas apsardze ar centralizētās novērošanas palīdzību šobrīd ir drošākais, ērtākais un ekonomiskākais privātīpašuma aizsardzības veids.

Jūsu mājā tiek uzstādīta signalizācija un nodrošināta diennakts novērošana. Mūsdienīgas elektroniskās ierīces seko visiem trauksmes signāliem: nesankcionētai iekļūšanai dzīvoklī, ugunsgrēka izcelšanās gadījumiem, uzbrukuma draudiem u.t.t..

Mājā uzstādītās signalizācijas nostrādāšanas gadījumā trauksmes signāls tiek saņemts centrālajā novērošanas pultī. Operatora monitorā parādās visa informācija par objektu un trauksmes veidu. Uz objektu nekavējoties tiek nosūtīta bruņota ātrās reaģēšanas grupa.

Naktī sistēmu var uzstādīt īpašā režīmā. Kustības sensori šajā gadījumā tiek atslēgti, kas ļauj brīvi pārvietoties mājas telpās vai atsevišķā mājas daļā, tajā pašā brīdī mājas perimetra detektori paliek darba režīmā.

Mēdz gadīties, ka garnadži cenšas iekļūt mājā kopā ar tās saimnieku, piespiežot viņu atslēgt signalizāciju. Apsardzes sistēma paredz iespēju ievadīt īpašu kodu, kas nosūta mūsu operatoram signālu par signalizācijas piespiedu atslēgšanu. Arī tad uz objektu tiek nosūtīta bruņota ātrās reaģēšanas grupa.

Ja Jūsu dzīvoklī ir mājdzīvnieki, piedāvājam uzstādīt tādus sensorus, kas nereaģē uz to pārvietošanos.

Piedāvājam arī mājas teritorijas apsardzi izmantojot staru un kustības detektorus, kurus iespējams savienot ar videonovērošanas sistēmu.


2413