VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners
 
Tehniskā apsardze

Centrālā tehniskā apsardze visu diennakti ar signalizācijas un citu drošības ierīču starpniecību, seko līdzi notikumiem objektā, savukārt trauksmes gadījumā - nekavējoties ierodas operatīvās reaģēšanas grupa.

Šāda veida signalizācija sastāv no:

  1. Apsardzes signalizācijas iekārtas: infrasarkanie kustību detektori, akustiskie stikla plīšanas un trieciena sensori, magnētiskie devēji, kā arī citi specializētie detektori, signalizācijas paneļa, signalizācijas klaviatūras, trauksmes pogas.
  2. Raidītāja, kurš nodod signālu uz Centrālo Apsardzes pulti. Signāls var būt novadīts dažādos veidos (Radio kanāls, GSM kanāls, telefona līnija)
  3. Centrālā apsardzes pults, kura darbojas nepārtrauktā režīmā 24 stundas diennaktī, un kurā tiek reģistrēti, analizēti, apstrādāti un Centrālās apsardzes pults arhīvā noteiktu laika periodu uzglabāti signāli no objektiem.


Signalizācijas iekārta tiek pieslēgta  SIA Respekts apsardzes pults, kur pults operātori veic objekta diennakts novērošanu un vajadzības gadījumā, nosūta uz objektu operatīvās reaģēšanas grupu.

SIA Respekts piedāvā saviem klientiem – kā juridiskām, tā arī fiziskām personām, papildus drošības risinājumu. Trauksmes pogas var būt kā stacionāri, tā arī pārnēsājami breloki.

Gadījumā, ja objektā tiek nospiesta trauksmes poga, uz turieni nekavējoties tiek nosūtīta operatīvās reaģēšanas grupa.

Šis drošības risinājums ir optimāls objktiem kuri strādā 24 stundas diennaktī, kā arī paaugstinātās bīstamības objektos (Nakts klubi, veikali, bāri, restorāni, kafeinīcas, lombardi, valūtas maiņas punkti, spēļu zāles)

Vēlamies piebilst, ka ar apsardzes sistēmu palīdzību var netikai novērst citu personu iekļūšanu objektā, bet arī novērst ugunsgrēku, ūdens noplūdes, gāzes noplūdes, perimetra bojājumus un citus negadījumus.

 

4321