VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners
 
Fiziskā apsardze

Fiziskā apsardze ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem, ko piedāvā apsardzes firma Respekts. Fiziskā apsardze tiek izmantota:

  • Dzīvojamo māju, privātmāju ciematu,
  • Noliktavu, ražošanas telpu, biroju, tirdzniecības telpu un citu teritoriju apsargāšanai,
  • Kā arī drošības nodrošināšanai publiskos pasākumos – pilsētas svētkos, koncertos, sporta spēlēs u.c..

 

SIA „Respekts” ir īpaši specializējas fiziskās apsardzes nodrošināšanā – mūsu personāls ir speciāli apmācīts specifiskām fiziskās apsardzes situācijām. Mūsu rīcībā ir nepieciešamais apsardzes aprīkojums un sistēmas vēl efektīvākai darba izpildei un mūsu klientu drošības nodrošināšanai.

Fiziskā apsardze uzņēmumiem

Parasti fiziskā apsardze tiek nodrošināta – ražošanas telpās, auto stāvvietās, noliktavās, birojos, karjerās, tirdzniecības telpās vai jebkurā citā teritorijā pēc klienta pieprasījuma.

Apsargājot šos objektus, profesionāla apsardzes darbinieka kompetencē ir fiksēt un informēt atbildīgās personas par jebkuriem notikumiem, kas neatbilst aprakstam un noteikumiem par apsardzes darbinieka darba kārtību konkrētajā objektā. Atbildīgajām personām tiek ziņots par aizdomīgām darbībām, kuras veic, piemēram, kāds no piegādātājiem, darbiniekiem vai tamlīdzīgi.

Pateicoties profesionāliem apsardzes speciālistiem, uzņēmums var ne tikai izvairīties no nevēlamiem zaudējumiem, ko tam var sagādāt ļaundari, bet arī uzlabot kopējo drošības sistēmu.

Fiziskā apsardze publiskos pasākumos

Apsardzes firma Respekts ir pieredzējusi fiziskās apsardzes nodrošināšanā arī publiskos pasākumos.

Publiskos pasākumos parasti notiek cieša sadarbība starp apsardzes firmas darbiniekiem un konkrētās pašvaldības policijas darbiniekiem. Apsardzes darbinieku klātbūtne publiskos pasākumos ir ārkārtīgi svarīga, īpaši, ja pasākumi notiek diennakts tumšajā laikā vai tie ir saistīt ar jebkāda veida paaugstinātu risku.

DSC00650 (Custom)DSC00656 (Custom)DSC00660 (Custom)DSC00654 (Custom)